Skip to content

Riders Edition V

Yohaan Freitas

United Arab Emirates

Alejandro Carcano

Argentina

Marcelo Elio Severo

Argentina

Nicolas Pic

Argentina

Nicolas Fernando Romero Herrera

Argentina

Strasser Christoph

Austria

Wagner Stefan

Austria

Johannes Schützenhofer

Austria

Matthias Meindlhumer

Austria

Samuel Wintereder

Austria

Florian Buchner

Austria

Peter Lohinger

Austria

Alois Maria Donner

Austria

Veronika Mayerhofer

Austria

Paul Guschlbauer

Austria

Philipp Koller

Austria

Patrick Koller

Austria

Katja Werner

Austria

Lukas Raffler

Austria

Reinhard Kumpfhuber

Austria

Bruch Achim

Austria

Claus Knorz

Austria

Gerhard Emhofer

Austria

David Matti

Austria

Thomas Jerabek

Austria

James Sloan

Australia

Jérôme Deloge

Belgium

Rudi Verwimp

Belgium

Nys Taymans d'Eypernon Loïc

Belgium

Christof Mariën

Belgium

Rollenberg Rudy

Belgium

Sven Ghyselinck

Belgium

Olivier Wychuyse

Belgium

Francisco Bonachela Capdevila

Belgium

Marc Vissers

Belgium

Ismail Parsa

Belgium

Anatole Naimi

Belgium

Els Loodts

Belgium

Clémence Vandergheynst

Belgium

Veelaert Katleen

Belgium

degardin yannick

Belgium

Jacobs Stefan

Belgium

Barbara Jensen

Canada

Erik Jensen

Canada

Philipp Baumann

Switzerland

Mathis Trachsel

Switzerland

Rudaz Manuel

Switzerland

Hans Zimmerman

Switzerland

Sylvain Loup

Switzerland

Vuillet Hugo

Switzerland

Nicole Scheidegger

Switzerland

Hans Walter Müller

Switzerland

Sergio Pradera

Switzerland

Thomas Oberli

Switzerland

Ugo Kratter

Switzerland

Manfred Thumann

Switzerland

Moritz Sébastien

Switzerland

Johannes Eckstein

Switzerland

Rodrigo Antonio Rojo castro

Chile

Ray wang

China

Van Laer Dirk LUdovicus M

China

Mikhail Khviadchenia

Czeck Republic

Gino Schulz

Germany

Andreas Illig

Germany

Eder Bettina

Germany

Andreas Roelfs

Germany

Moritz Lupp

Germany

Schindelbauer Sebastian

Germany

Andre Wolff

Germany

Artur Hajduk

Germany

Andreas Scholvien

Germany

Wujtko Romuald

Germany

Katja Husen

Germany

Justin Strohman

Germany

Samuel Blattmann

Germany

Mario Scholz

Germany

Jochen Friedrichs

Germany

Stefan Scheffler

Germany

Feras Nahar

Germany

Meitz Michael

Germany

Werner Ettenhofer

Germany

Lucian Knappe

Germany

Hubert Stratmann

Germany

Thomas Veidt

Germany

Aleksander Wanowski

Germany

Ela Kroell

Germany

Wagner Kilian

Germany

Daniel Witzke

Germany

Alexander Ebell

Germany

Michael Wiese

Germany

Brar Braren

Germany

Alexander Groehl

Germany

Redlich Sebastian

Germany

Elsel Susanne

Germany

Frank Baraniak

Germany

Rainer Schmidt

Germany

Paul Tost

Germany

Ursula Zimmermann

Germany

Steffen Heinke

Germany

Katharina Pier

Germany

Hoyer Michael

Germany

Bea Frank

Germany

Detlef Schüler

Germany

Askan von Schirnding

Germany

Thielbeer Jan

Germany

Steffen Janke

Germany

Anna Katharina Goitowski

Germany

Reik Badelt

Germany

Gottschalk Daniel

Germany

Ulrich Schönemann

Germany

Andreas Hörtling

Germany

Florian Schigelski

Germany

Nicolas Holtzmeyer

Germany

Sarah Dunker

Germany

Lewe Stefan

Germany

Steve Behrendt

Germany

Marcus Müller

Germany

Jesse Zarate

Spain

Xavier Sabaté Rius

Spain

Ruben Menendez

Spain

Elmo Menendez

Spain

Daniel Jimenez Gutierrez

Spain

Jordi Badia Perea

Spain

Mel Richards

Spain

Juliette Day

Finland

Taneli Myllykoski

Finland

Kjartan Egholm

Faroe Island

Damien Gillot

France

Sophie Hubaut

France

Audebrand David

France

Noémie Toubert

France

Camille Defer

France

BRIDE PASCAL

France

NOLLET Bernard

France

paineau pascal

France

dovergne philippe

France

Eric Leroux

France

Adrienne Estrada

France

MARCEAU Romain

France

Yannick Norbert DIOP

France

Brillet Paul

France

Marco LOCATELLI

France

WERNERT REMI

France

Larie Joseph

France

DAVID William

France

Gonzague Becheau la fonta

France

Romain Guichemerre

France

Stephen Rew

France

DEVEAUX Camille

France

DELON éric

France

VERNIER FRANCIS

France

Jeremy Zumkeller

France

Mathieu Kalia

France

Ventoruzzo Géraldine

France

RIOUX Pierre

France

Stephen Butcher

United Kingdom

David Foxcroft

United Kingdom

Nick Trowell

United Kingdom

Lee Horseman

United Kingdom

Dragos Hrituleac

United Kingdom

Stephen Kennedy

United Kingdom

Richard Young

United Kingdom

Sam Smith

United Kingdom

Hamish Duncan

United Kingdom

Robert Chalmers

United Kingdom

Dan Godzisz

United Kingdom

Douglas MacGregor

United Kingdom

Phil Perkins

United Kingdom

Richard Bent

United Kingdom

Anthony DAY

United Kingdom

Peter Naylor

United Kingdom

Chalmet Wim

United Kingdom

Christopher Murkin

United Kingdom

David Alderson

United Kingdom

John Barnes

United Kingdom

David Withers

United Kingdom

Alex Brown

United Kingdom

James Henderson

United Kingdom

Elliot Robinson

United Kingdom

Lorne Campbell

United Kingdom

Steve Hamilton

United Kingdom

Paul Ireland

United Kingdom

John Sherlock

United Kingdom

Stephen Rose

United Kingdom

Chris Skelhorn

United Kingdom

Jelmer Vernooij

United Kingdom

Matthew Ngosi-Sambrook

United Kingdom

David Willis

United Kingdom

Gerard Oskamp

United Kingdom

Valerie O'Donnell

United Kingdom

John Knapp

United Kingdom

Stelios Kalantzis

Greece

Darko Fojs

Croatia

Robert Bogdanic

Croatia

Ares Bursic

Croatia

Filippo Nicoli

Ireland

Lior Ben Shahar

Israel

Sethu Stephen

India

Rajesh Krishnamaneni

India

Satish Addanki

India

Krishna Kunam

India

Venkata Raghava Sasikanth Paluvadi

India

Venkata Siva kumar Kampa

India

Sagar Pottayil

India

Rohit Chandrashekhar

India

RAGHU REDDY

India

Amandeep Singh Sahdev

India

CARLO QUARCHIONI

Italy

Stefano Bianchi

Italy

DAVIDE GARGIULO

Italy

Maurizio Tobaldini

Italy

TIZIANO DOMINICI

Italy

Roberto Favaro

Italy

roberto messina

Italy

eros martelli

Italy

Francesco Paolon

Italy

Gianluca Marinucci

Italy

Roberto Bakmaz

Italy

Matteo Osti

Italy

Domenico Fresu

Italy

michele bianco

Italy

Daniele Hosmer Zambelli

Italy

Domenico Ghiotto

Italy

enrico diluviani

Italy

Manuel Debiasi

Italy

Massimo Varini

Italy

Mario Zangrando

Italy

Milko Gennai

Italy

Marco Cagna

Italy

Riccardo Rosso

Italy

Francesco Rosso

Italy

Manlio Pasqualin

Italy

Nicola Fazzini

Italy

Fabrizio Gallo

Italy

gianmarco vignati

Italy

Mariuccio Zaffaina

Italy

Marco Sega

Italy

Francesco Pizzato

Italy

Ermanno Perotti

Italy

RENZO BIANCO

Italy

ANGELA PERIN

Italy

giuliano catalani

Italy

Fernando Iozzia

Italy

Anna Visintini

Italy

Paolo Bronzetti

Italy

Andrea Zandoná

Italy

luigi enzo zocca

Italy

mirco boschetti

Italy

stefano pellegrini

Italy

alfiero tassinari

Italy

mirka venturini

Italy

Esterino Scomparin

Italy

sabrina bianchi

Italy

ROBERTO MASIERO

Italy

MARINO LONGHIN

Italy

sperandio mauro pesavento

Italy

Luca Trainotti

Italy

roberto scquizzato

Italy

davide pescarolo

Italy

VALDIMIRO GIACOMINI

Italy

Marco Tamelli

Italy

andrea lommi

Italy

Matteo Castella

Italy

Rinaldo Toson

Italy

Claudio Crovetto

Italy

Lorenzo Zanetta

Italy

Angelo Piselli

Italy

denis crivellaro

Italy

Luca Stefano Mari

Italy

patrizio fedozzi

Italy

massimo rossi

Italy

Luca Grimaz

Italy

carlo bellucci

Italy

michele stellatelli

Italy

Gianluca Locatelli

Italy

Simon Kreutz

Italy

Luigi Ferrarini

Italy

ANDREA ROSSI

Italy

Edgaras Pielikys

Lithuania

Ernests Bitenieks

Latvia

Viktoras Malishauskas

Latvia

Jeroen Hollestelle

Netherlands

Leon Koning

Netherlands

Tijmen Boer

Netherlands

Marcel Rindt

Netherlands

Egbert Darwinkel

Netherlands

Henk Beekhof

Netherlands

Gitta Vernooij

Netherlands

Rita de Jong

Netherlands

Jacco van Gelder

Netherlands

Knut Peder Eriksen

Norway

Viggo Vea

Norway

Bjørn Gjevik

Norway

Tor Gudbrand Stoen

Norway

Abid Baig

Pakistan

Abdul Ameen

Pakistan

Tomasz Bartyzel

Poland

Piotr Stępień

Poland

Malgorzata Warelich

Poland

Tomasz Zakolski

Poland

Radoslaw Rogoz

Poland

Bartek Was

Poland

Wojciech Was

Poland

Luís Manuel Silva Carvalho

Portugal

VLADIMIRO Giacomini

Italy

Kseniia Druzhinina

Russia

Petr Sinelnik

Russia

Eduard Khairullin

Russia

Egor Naumov

Russia

Alexey Vegman

Russia

Christian Persson

Sweden

Roger Lundblad

Sweden

Daniel Johansson

Sweden

Steven Hon Mao Pong

Singapore

Ruchi Bhatia

Singapore

Glasdston Dsouza

Singapore

Pavol Rebros

Slovakia

Peter Gontkovič

Slovakia

Peter Škrabák

Slovakia

Tassanee Keeratiratwattana

Thailand

Oleksandr Krasovskyi

Ukraine

Oleksii Sikorskyi

Ukraine

Serhii Hudkov

Ukraine

Oleksandr Korol

Ukraine

Yurii Hupalo

Ukraine

Tetiana Denysenko

Ukraine

Ivan Tsud

Ukraine

Vadim Nagirniak

Ukraine

DAVID NEWMAN

United States of America

Charles Lee

United States of America

Todd Mischke

United States of America

Al Meder

United States of America

Donna Boots

United States of America

Jonas Majerski

United States of America